• RICOH MP2851

  • Producent:Ricoh
  • Kategoria:Drukarki MONO

Wielofunkcyjna Wydajna Drukarka Poleasingowa
Dla małego i dużego biura

Pełen dulplex sorter
kopiarka
drukarka sieciowa BW
skaner sieciowy kolor

*CENA OBOWIĄZUJE PRZY ZAKUPIE URZĄDZENIA Z KONTRAKTEM SERWISOWYM
CENA KATALOGOWA PRZY ZAKUPIE Z GWARANCJĄ: 3259 zł BRUTTO

Koszt wydruku przy pełnym kontrakcie serwisowym:

    mono: 2,9 gr netto / str. A4

(bez ryczałtu minimalnego)
Więcej informacji : 602 306 558 lub ka@sbi.pl
RICOH MP2851Ricoh MP2851  przebieg 53tys
2 190,00 zł
RICOH MP2352
2 380,00 złUrządzenie wielofunkcyjne Ricoh Aficio™ MP 2851 Kopiuje, drukuje, skanuje, faksują (opcja), wykańcza i dystrybuuje dokumenty, gotowe są do wykonania dowolnych zadań biurowych. Kserokopiarka została zaprojektowana z myślą o przyspieszeniu produkcji dokumentów w średniej wielkości biurach i grupach roboczych. Bardzo prosta obsługa, wysokojakościowe wykonanie oraz połączenie z dużą wydajnością, doskonale zapewniają długą bezawaryjną pracę.

„Aficio™ MP 2851 wykorzystuje platformę Ricoh, "App2Me” - oferuje użytkownikom indywidualny sposób przepływu danych. Mogą oni personalizować ekran kontrolny dodając skróty do najczęściej używanych funkcji. Co więcej, platforma programowa umożliwia obsługę urządzeń z komputerów PC, notebooków lub kompatybilnych smartfonów. Wystarczy, by klienci pobrali niewielkich rozmiarów program na urządzenie mobilne i mogą łączyć się z urządzeniami z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Stanowi to nieocenioną pomoc w sytuacji, gdy dynamicznie wzrasta mobilność pracowników.”

Aficio™ MP 2851 to s wysoce wydajne  urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne (czarno-biały wydruk). Krótki czas nagrzewania i wyjątkowo krótki czas pierwszego wydruku sprawiają, że użytkownicy nigdy nie muszą czekać na wyniki swojej pracy. Urządzenie kopiuje i drukuje odpowiednio z prędkością 28 stron na minutę.

Szeroka gama funkcji skanowania zapewnia szybką i tanią dystrybucję cyfrowych dokumentów. Pliki mogą być skanowane i wysyłane na adres e-mailowy, do katalogu na dysku, na strony internetowe czy Novell Netware NCP. Dzięki opcji GlobalScan NX skanowanie jest niezwykle proste. Oprogramowanie pozwala skanować dokumenty bezpośrednio z panelu kontrolnego MP 2851.

Cechy urządzenia:
  • Produktywność: 28 stron na minutę.
  • Wydajny: specjalne aplikacje dla spersonalizowanych ustawień.
  • Oszczędność czasu: kolorowy skan wyślesz jednym dotknięciem ekranu.
  • Profesjonalizm: finiszery, port Super G3/IP fax, opcje IPDS/Postscript®3™.
  • Bezpieczny i elastyczny: ochrona danych i obsługiwanie różnych typów nośników.