• RICOH MONO STARSZE MODELE

  • Producent:Ricoh
  • Kategoria:Dzierżawa

W ramach czyszczenia magazynu istnieje możliwość
dzierżawy maszyny MONO starszego typu .
Jest to opcja budżetowa dla mniej wymagającego klienta.
Koszt dzierżawy wynosi 90 zł netto , w ramach dzierżawy jest 2000 stron

Więcej informacji : office@sbi.pl 
kom. 602 725 554 
RICOH MONO STARSZE MODELERICOH MPC 3003 KOLOR
140,00 zł
RICOH MP301 CzB
55,00 złUrządzenie wielofunkcyjne Ricoh Aficio™ MP 2851 Kopiuje, drukuje, skanuje, faksują (opcja), wykańcza i dystrybuuje dokumenty, gotowe są do wykonania dowolnych zadań biurowych. Kserokopiarka została zaprojektowana z myślą o przyspieszeniu produkcji dokumentów w średniej wielkości biurach i grupach roboczych. Bardzo prosta obsługa, wysokojakościowe wykonanie oraz połączenie z dużą wydajnością, doskonale zapewniają długą bezawaryjną pracę.

„Aficio™ MP 2851 wykorzystuje platformę Ricoh, "App2Me” - oferuje użytkownikom indywidualny sposób przepływu danych. Mogą oni personalizować ekran kontrolny dodając skróty do najczęściej używanych funkcji. Co więcej, platforma programowa umożliwia obsługę urządzeń z komputerów PC, notebooków lub kompatybilnych smartfonów. Wystarczy, by klienci pobrali niewielkich rozmiarów program na urządzenie mobilne i mogą łączyć się z urządzeniami z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Stanowi to nieocenioną pomoc w sytuacji, gdy dynamicznie wzrasta mobilność pracowników.”

Aficio™ MP 2851 to s wysoce wydajne  urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne (czarno-biały wydruk). Krótki czas nagrzewania i wyjątkowo krótki czas pierwszego wydruku sprawiają, że użytkownicy nigdy nie muszą czekać na wyniki swojej pracy. Urządzenie kopiuje i drukuje odpowiednio z prędkością 28 stron na minutę.

Szeroka gama funkcji skanowania zapewnia szybką i tanią dystrybucję cyfrowych dokumentów. Pliki mogą być skanowane i wysyłane na adres e-mailowy, do katalogu na dysku, na strony internetowe czy Novell Netware NCP. Dzięki opcji GlobalScan NX skanowanie jest niezwykle proste. Oprogramowanie pozwala skanować dokumenty bezpośrednio z panelu kontrolnego MP 2851.

Cechy urządzenia:
  • Produktywność: 28 stron na minutę.
  • Wydajny: specjalne aplikacje dla spersonalizowanych ustawień.
  • Oszczędność czasu: kolorowy skan wyślesz jednym dotknięciem ekranu.
  • Profesjonalizm: finiszery, port Super G3/IP fax, opcje IPDS/Postscript®3™.
  • Bezpieczny i elastyczny: ochrona danych i obsługiwanie różnych typów nośników.