ELO Archiwizacja Dokumentów

Całe stosy papierów...
... i znów góra faktur i rachunków na biurku, telefon dzwoni a klient stoi już przed drzwiami. Jedynym wyjściem jest schowanie wszystkiego do szuflady biurka. Nie jest to wprawdzie rozwiązaniem długoterminowym, ponieważ gdy następnym razem sięgniemy do szuflady ponownie pojawiają się stare kłopoty.  

Zapełniona szafa aktami...
... stawiajaca nas przed ciągłymi problemami znalezienia kolejnego miejsca przechowywania dokumentów, które należy mimo wszystko składować i archiwizować. Dla uporzadkowania lub chociażby posortowania pozostaje niewiele czasu.     

  Chaos na twardym dysku...
Mnóstwo folderow na twardym dysku czyni poszukiwanie dokumentów tak samo czasochłonnym i uciążliwym jak to ma miejsce przy dotychczasowym przechowywaniu papierow. Stale rosnący potop danych znacznie obniża przejrzystość oraz  efektywność pracy! Elektroniczne zarządzanie dokumentami i cyfrowa archiwizacja kształtują codzienną pracę w sposób prostszy i efektywniejszy.

elo

Nieskomplikowane i czasooszczędne jest składowanie, opracowanie i archiwizacja przy pomocy ELOoffice, elektronicznego segregatora Leitz. Prosta zasada deponowania opierajaca się na archiwum, szafie do akt, segregatorze i rejestrze została przeniesiona do ELOoffice i uzupełniona nowoczesną technologią. Cały zasób dokumentów przeniesiony zostanie z biurka do PC, dzieki czemu zarządzania tymi dokumentami stanie się dziecinną zabawą. Znacznie zredukowany zostanie czas na dostęp do dokumentów, miejsca na biurku przybywa a koszty spadają. Jako wersja wstępna ELOoffice przeznaczona jest dla osbistego miejsca pracy w domu a także dla sieci z których korzysta nie więcej niż 10 użytkowników. W przypadku większych aplikacji dostępne jest rozwiązanie przy pomocy serwera Client/ELOprofesisonal dla zarządzania dokumentami w całym przedsiębiorstwie. 

 

Polecamy produkty :

 

Elo office

ELO professional

ELO enterprice

 

Zachęcamy również do tetowania wersji DEMO