Optymalizacja drukarek

SBI Business Solutions

Rosnące koszty kopiowania, drukowania i faksowania dokumentów powodują, że przedsiębiorstwa poszukują sposobów na poczynienie oszczędności w tym zakresie. W odpowiedzi na te potrzeby, firma SBI opracowała autorską koncepcję SBI Business Solutions, która pozwala zredukować i kontrolować koszty przetwarzania dokumentów oraz zwiększyć efektywność procesów pracy. SBI Business Solutions to zintegrowane rozwiązanie w zakresie sprzętu i oprogramowania, pozwalające zaprojektować system druku dopasowany do indywidualnych potrzeb każdej firmy, niezależnie od liczby pracowników czy ilości produkowanych materiałów. Wdrożenie rozwiązania umożliwia obniżenie kosztów produkcji i obiegu dokumentów papierowych w biurze nawet o 60%.

redukcja kosztów

Redukcja Kosztów i Ochrona Środowiska

 

Istota autorskiej koncepcji SBI Business Solutions polega na podjęciu działań, takich jak konsolidacja floty urządzeń drukujących, wdrożenia dobrych praktyk i optymalizacji obiegu dokumentów. Pokażemy Państwu ,że redukcja ilości drukarek, zastąpienie ich urządzeniami wielofunkcyjnymi, oraz używanie ekologicznych rozwiązań (jak druk dwustronny czy drukowanie kilku stron na jednym arkuszu) kiedy to tylko możliwe, to bardzo nowoczesne podejście w rozwoju firmy dające możliwość obniżenia kosztów i ochrony środowiska.

Audyty i Seminaria

Zapraszamy na udział w seminariach organizowanych przez Systemy Biurowe Integracja. Wykonujemy profesionalne audyty.

 

W razie zainteresowania uczestnictwem, prosimy o przesłanie potwierdzenia mailem (Prosimy o podanie telefonu kontaktowego) :

Szczecin, Koszalinbiuro.szczecin@sbi.pl

Warszawa - biuro.warszawa@sbi.pl

Gdańsk - biuro.gdansk@sbi.pl

Wroclaw - biuro.wroclaw@sbi.pl 

 

Kontakt dla mediów:
Przemyslaw Naumiuk, Manager ds. PR i Koordynacji Marketingowej SBI Business Solutions, tel. 91 432 50 60,  e-mail: przemyslaw.naumiuk@sbi.pl