OSConcept

Office Support Concept

Rynek alternatywnych materiałów eksploatacyjnych to jedna z bardziej dynamicznie rozwijających się branż w dziedzinie poligrafii. Rozwój ten był impulsem do stworzenia Office Support Concept, firmy która jako marka funkcjonuje od 2005 roku.

Dokładna analiza rynku dostawców alternatywnych materiałów eksploatacyjnych oraz doświadczenie pozyskiwane od inżynierów serwisu firmy SBI, specjalizujących się w produkcji wydruku najwyższej jakości, pozwoliło nam wybrać najlepszych producentów tych materiałów, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Dbając o najwyższą jakość świadczonych usług podjęliśmy decyzję o utworzeniu profesionalnego sklepu internetowego , który obok sprzedaży urządzeń biurowych skoncentruje się na jeszcze bardziej efektywnym działaniu w zakresie alternatywnych materiałów eksploatacyjnych.

 

tanie tonery

Filozofia sprzedaży produktów OSConcept orientuje się na tworzeniu silnej sieci partnerskiej na terenie całego kraju oraz za granicą. Firma SBI jest partnerem sieci dzięki czemu oferujemy tonery w ustalonej przez sieć cenie.

toner

Jeśli Państwo lub Państwa klienci poszukują dobrych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących proponujemy, aby w pierwszej kolejności zapoznać się z ofertą dostępną na naszej stronie w Katalogu Produktów OSConcept. Aktualnie wyraźnie dominują w naszej ofercie tonery kompatybilne z urządzeniami Brother, Canon, Dell, Hewlett-Packard, Kyocera-Mita, Lanier, Lexmark, Minolta, OKI, Panasonic, Ricoh, Samsung, Sharp, Toshiba, Xerox.

Zaawansowana wyszukiwarka pozwoli Państwu dotrzeć do karty poszczególnych towarów, gdzie zawarta jest precyzyjna specyfikacja produktu.

 

Przejdź do sklepu ...